رضایت گل محمدی از تیم مدیریتی پرسپولیس؛ خواسته های سرخپوشان برآورده شد

به گزارش وبلاگ ماری کوری، مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس خواسته های اعضای این تیم را برآورده کرده است.

رضایت گل محمدی از تیم مدیریتی پرسپولیس؛ خواسته های سرخپوشان برآورده شد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ماری کوری، تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس و انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه باعث شد شکاف بین یحیی گل محمدی و مدیریت باشگاهش به طور کل برطرف شده و در حال حاضر رابطه خیلی خوبی بین سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس برقرار باشد.

گل محمدی بعد از شروع کار سمیعی درخواست مبنی بر پرداخت حق و حقوق بازیکنان، ایجاد بهترین امکانات سفر تیم به قطر و همچنین بازی های شهرستان ها، حضور تمامی بازیکنان در سفر به قطر برای فینال لیگ قهرمانان، حل مشکل زمین تمرین و اجاره یکی دو زمین تمرین دیگر برای فصل سرما و .. .داشت که این خواسته های او از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس تا به امروز اجرا شده اند.

سفر اخیر پرسپولیس با پرواز چارتر به ساری برای اولین بار بود که در باشگاه پرسپولیس اتفاق می افتاد و سرخپوشان پیش از در سال های اخیر با اتوبوس راهی این شهر می شدند. این خواسته گل محمدی بود که اعضای تیمش با کمترین خستگی این سفر را انجام دهند که این اتفاق هم رخ داد، ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس زمین کمپ تیم های ملی و پژوهشگاه را نیز اجاره کرده تا در مواقعی که کادر فنی سرخپوشان صلاح بدانند تمرین این تیم در یکی از این زمین ها برگزار شود.

در مورد بحث دریافتی های بازیکنان و مربیان پرسپولیس هم سرخپوشان به طور کامل آپشن ها قرارداد فصل پیش خود را دریافت کرده اند و در کنار آن 15 درصد قرارداد این فصل خود را نیز گرفتند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی وبلاگ ماری کوری بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضایت گل محمدی از تیم مدیریتی پرسپولیس؛ خواسته های سرخپوشان برآورده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت گل محمدی از تیم مدیریتی پرسپولیس؛ خواسته های سرخپوشان برآورده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید