عجیب اما واقعی؛ پیام نیازمند ضعیف ترین دروازه بان لیگ برتر!

به گزارش وبلاگ ماری کوری، شاید باور کردن این موضوع قدری عجیب باشد، اما پیام نیازمند دروازه بان ملی پوش کشورمان که فصل گذشته را به شکلی رویایی در تیم سپاهان سپری کرد و بهترین عملکرد را از خود به جای گذاشت، در فصل جاری آماری ناامید کننده دارد و در خاتمه هفته چهاردهم، ضعیف ترین دروازه بان لیگ برتر است.

عجیب اما واقعی؛ پیام نیازمند ضعیف ترین دروازه بان لیگ برتر!

با وجود اینکه تیم انتهای جدولی ماشین سازی با 22 گل خورده ضعیف ترین خط دفاعی مسابقات را دارد، اما پیام نیازمند با دریافت 18 گل خورده، بیشترین تعداد گل خورده را در بین دروازه بان هایی که در این فصل بازی کرده اند دارد تا با این آمار، ضعیف ترین دروازه بان لیگ برتر باشد؛ و سپاهان با همین تعداد (18) گل خورده، بعد از ماشین سازی با 22 و ذوب آهن با 20، به همراه نساجی سومین خط دفاعی ضعیف مسابقات را دارد.

دروازه تیم ماشین سازی در این فصل 22 بار باز شده است که این تعداد گل از خط دروازه 3 دروازه بان عبور کرده است. در تیم ماشین سازی محمد امین رضایی با دریافت 12 گل بیشترین سهم را در گل های خورده این تیم دارد، مهدی اسلامی و محمد باقر صادقی نیز هر کدام 5 بار دروازه شان باز شده است.

در تیم ذوب آهن نیز که با 20 گل خورده دومین خط دفاعی ضعیف مسابقات را دارد، شهاب گردان و یوسف بهزادی در دروازه این تیم بازی کرده اند که به ترتیب 16 و 4 بار دروازه شان باز شده است.

همچنین تیم نساجی هم که مثل سپاهان 18 بار دروازه اش باز شده است، در این فصل از وجود 3 دروازه بان به اسم نیما میرزا زاد، مهرداد طهماسبی و حسین خطیر استفاده کرده که آنها نیز به ترتیب 14، 4 و یک بار دروازه شان باز شده است.

این آمار نشان می دهد پیام نیازمند دروازه بان ملی پوش تیم سپاهان که همراه با این تیم در رده دوم جدول واقع شده است، با 18 گل خورده ضعیف ترین عملکرد را در بین همه دروازه بان های این فصل مسابقات دارد تا تیمش علیرغم رتبه جالب توجهی که در جدول دارد، همراه با تیم پانزدهم جدول، سومین خط دفاعی آسیب پذیر را در مسابقات داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عجیب اما واقعی؛ پیام نیازمند ضعیف ترین دروازه بان لیگ برتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب اما واقعی؛ پیام نیازمند ضعیف ترین دروازه بان لیگ برتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید